SIHB068N60EF-GE3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Siliconix
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Siliconix
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 600 V 41A (Tc) 250W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-263-3
SIHB068N60EF-GE3
DigiKey raktári szám
742-SIHB068N60EF-GE3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIHB068N60EF-GE3
Leírás
MOSFET N-CH 600V 41A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
77 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2628 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
68mohm / 16A, 10V