TPL0401B-10DCKR
DigiKey raktári szám
296-29677-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-29677-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-29677-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPL0401B-10DCKR
Leírás
IC DIG POT 10K SC-70-6
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások I2C Interfész SC-70-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPL0401B-10DCKR modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Gyártó
Texas Instruments
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±20%
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
22ppm/°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Rögzítés módja
Felületszerelt
Potenciométer típusa
lineáris
Gyártói tokozás
SC-70-6
Konfiguráció
Potenciométer
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C