PHA225MLP3560QE4
DigiKey raktári szám
399-PHA225MLP3560QE4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHA225MLP3560QE4
Leírás
CAP ALUM HYB 560UF 10-30% 63V TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
560 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok axiális, fémdoboz 92mohm 3000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PHA225MLP3560QE4 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 125°C
Gyártó
KEMET
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Nagy rezgés
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
8.18 A @ 100 Hz
Típus
Hibrid
Búgóáram (magas frekvencián)
40.9 A @ 100 kHz
Kapacitás
560 µF
Méretek
0,717" átmérő x 1,366" H. (18,20mm x 34,70mm)
Tűrés
-10%, +30%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
63 V
Tokozás
axiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
92mohm