STN3N40K3
DigiKey raktári szám
497-11222-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-11222-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-11222-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STN3N40K3
Leírás
MOSFET N-CH 400V 1.8A SOT223
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 400 V 1,8A (Tc) 3,3W (Ta) Felületszerelt SOT-223
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STN3N40K3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 50µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
11 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
165 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,3W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
400 V
Gyártói tokozás
SOT-223
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,4ohm / 600mA, 10V