SIHB068N60EF-T1GE3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Siliconix
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Siliconix
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
N csatornás 600 V 41A (Tc) 250W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-263-3
SIHB068N60EF-T1GE3
DigiKey raktári szám
742-SIHB068N60EF-T1GE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIHB068N60EF-T1GE3
Leírás
N-CHANNEL 600V
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
68mohm / 16A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
77 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Ugs (Max)
±30V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2628 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V