TXM-433-LR_View2
TXM-433-LR
DigiKey raktári szám
TXM-433-LR_-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TXM-433-LR
Leírás
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 10kbps Fogazott antenna 8-SMD modul
Adási áram
8,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
433MHz