AM-RT14-433P
DigiKey raktári szám
AM-RT14-433P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AM-RT14-433P
Leírás
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó AM 433MHz 12dBm antenna modul
Kategória
Kimeneti teljesítmény
12dBm
Gyártó
RF Solutions
Adási áram
8mA
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
2V ~ 9V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
433MHz