RC-TXASK-433
DigiKey raktári szám
3206-RC-TXASK-433-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC-TXASK-433
Leírás
433.92MHz ASK Transmitter module
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó OOK 433MHz 10dBm 30kbps antenna 6-DIP modul
Kategória
Adatátviteli sebesség (max.)
30kbps
Gyártó
RadioControlli
Kimeneti teljesítmény
10dBm
Csomagolás
Tárolódoboz
Adási áram
21mA
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,2V ~ 3,6V
Frekvencia
433MHz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C