TXM-418-LR_View2
TXM-418-LR
DigiKey raktári szám
TXM-418-LR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TXM-418-LR
Leírás
RF TX IC ASK/OOK 418MHZ 8SMD MOD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó ASK, OOK 418MHz -4dBm ~ 4dBm 10kbps Fogazott antenna 8-SMD modul
Adási áram
8,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
418MHz