QAM-TX2-433
DigiKey raktári szám
QAM-TX2-433-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QAM-TX2-433
Leírás
RF TX IC ASK 433MHZ 4SMD MODULE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó ASK 433MHz Fogazott antenna 4-DIP modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QAM-TX2-433 modellek
Kategória
Adatinterfész
Forrasztási felület (pad)
Gyártó
RF Solutions
Antenna csatlakozó
Fogazott
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
3V ~ 12V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Tokozás
4-DIP modul
Frekvencia
433MHz