B43888G9686M000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 159
Würth Elektronik
Surge
Surge
Nichicon
Raktáron: 158
Újdonságok a DigiKey-nél
68 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B43888G9686M000
DigiKey raktári szám
495-B43888G9686M000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B43888G9686M000
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 400V TH
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
B43888G9686M000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,457" (37,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C