400BXA68MEFC18X31.5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Chemi-Con
Surge
Nichicon
Raktáron: 158
Ehhez nincs kép: 400BXA68MEFC18X31.5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
400BXA68MEFC18X31.5
DigiKey raktári szám
400BXA68MEFC18X31.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
400BXA68MEFC18X31.5
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
400BXA68MEFC18X31.5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
1,319" (33,50mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
400 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C