RXQ680M2WBK-1832S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Surge
Raktáron: 0
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Rubycon
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
Raktáron: 158
68 µF 450 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RXQ680M2WBK-1832S
DigiKey raktári szám
4403-RXQ680M2WBK-1832S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXQ680M2WBK-1832S
Leírás
CAP ALUM 450V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
630 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Tasak
Búgóáram (magas frekvencián)
1.575 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,319" (33,50mm)
Névleges feszültség
450 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C