B43890A9686M nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Nichicon
Raktáron: 158
Adatlap
68 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 15000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B43890A9686M
DigiKey raktári szám
B43890A9686M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B43890A9686M
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
B43890A9686M modellek
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.438 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,457" (37,00mm)
Névleges feszültség
400 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
15000 óra / 105°C