450BXC68MEFC18X31.5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 0
Adatlap
Surge
Nichicon
Raktáron: 158
68 µF 450 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
450BXC68MEFC18X31.5
DigiKey raktári szám
450BXC68MEFC18X31.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
450BXC68MEFC18X31.5
Leírás
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
450BXC68MEFC18X31.5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
1,319" (33,50mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
450 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C