B41858C7687M000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
TDK
Raktáron: 1 716
Adatlap
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 100
Adatlap
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Paraméterek tekintetében egyenértékű
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Raktáron: 29
Würth Elektronik
Raktáron: 983
Chinsan (Elite)
Surge
Surge
Nichicon
Raktáron: 972
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 62mohm / 10kHz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B41858C7687M000
DigiKey raktári szám
B41858C7687M000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B41858C7687M000
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
B41858C7687M000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
1.396 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
60 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
62mohm / 10kHz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C