MAL215060681E3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Chemi-Con
Raktáron: 100
Nichicon
Nichicon
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MAL215060681E3
DigiKey raktári szám
MAL215060681E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAL215060681E3
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
949 mA @ 100 Hz
Impedancia
37 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C