RXW681M1VBK-1320S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Surge
Raktáron: 0
Adatlap
Würth Elektronik
Raktáron: 983
Adatlap
Chinsan (Elite)
Raktáron: 0
Nichicon
Raktáron: 972
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RXW681M1VBK-1320S
DigiKey raktári szám
4403-RXW681M1VBK-1320S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXW681M1VBK-1320S
Leírás
CAP ALUM 35V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
910.25 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Tasak
Búgóáram (magas frekvencián)
1.655 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
38 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C