RXK681M1VBK-1320S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Surge
Raktáron: 0
Adatlap
Surge
Raktáron: 0
Adatlap
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Raktáron: 29
Würth Elektronik
Raktáron: 983
TDK
Chinsan (Elite)
Nichicon
Raktáron: 972
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RXK681M1VBK-1320S
DigiKey raktári szám
4403-RXK681M1VBK-1320S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXK681M1VBK-1320S
Leírás
CAP ALUM 35V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.16 A @ 120 Hz
Csomagolás
Tasak
Búgóáram (magas frekvencián)
1.45 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
46 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C