687KXM035M megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
TDK
Raktáron: 1 716
Adatlap
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 50
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nichicon
Raktáron: 972
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 292,6mohm / 120Hz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
687KXM035M
DigiKey raktári szám
687KXM035M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
687KXM035M
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.29 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
2.15 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
53 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
292,6mohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C