ACM4520-901-2P-T000
DigiKey raktári szám
445-6137-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6137-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6137-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM4520-901-2P-T000
Leírás
CMC 2.3A 2LN 900 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 900 Ohms @ 100 MHz 2,3A DCR 60mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM4520-901-2P-T000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2,3A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,185" H. x 0,177" Sz. (4,70mm x 4,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,079" (2,00mm)
Impedancia / frekvencia
900 Ohms @ 100 MHz