ACP3225-102-2P-T000
DigiKey raktári szám
445-8637-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8637-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8637-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACP3225-102-2P-T000
Leírás
CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 50mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACP3225-102-2P-T000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm (tipikus)
Sorozat
Névleges DC feszültség
60V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,079" (2,00mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz