ACM7060-701-2PL-TL01
DigiKey raktári szám
445-2215-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-2215-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-2215-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM7060-701-2PL-TL01
Leírás
CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM7060-701-2PL-TL01 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
15mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,138" (3,50mm)
Impedancia / frekvencia
700 Ohms @ 100 MHz