1812L050/30PR
DigiKey raktári szám
F4159TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F4159CT-ND - Vágott szalag (CT)
F4159DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L050/30PR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 500MA 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 500 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812L050/30PR modellek
Kategória
Kioldási idő
150 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
150 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
30V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A