AV30K1206201NIR1
DigiKey raktári szám
118-AV30K1206201NIR1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-AV30K1206201NIR1CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-AV30K1206201NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AV30K1206201NIR1
Leírás
VARISTOR 47V 200A 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 V 200 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
51.7 V
Gyártó
Bourns Inc.
Lökőáram
200 A
Sorozat
Energia
2J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
530 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
30 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
34 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
42.3 V
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
47 V