FQB020ADC-007-S
DigiKey raktári szám
285-3062-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQB020ADC-007-S
Leírás
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Részletes leírás
DC EMC/EMI vonalszűrő 20 A AC Egy fokozatú NYÁK érintkezők
EDA / CAD modellek
FQB020ADC-007-S modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
40V
Áram
20 A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C