HQA2W120W240V-007-S
DigiKey raktári szám
285-2602-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HQA2W120W240V-007-S
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 5A 9V - 40V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HQA2W120W240V-007-S modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
2.25 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
87%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Negyedtégla
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,39" H. x 2,20" Sz. x 0,50" M. (60,6mm x 55,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
120 W