FQB020ADC-007-M
DigiKey raktári szám
285-3063-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQB020ADC-007-M
Leírás
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC EMC/EMI vonalszűrő 20 A AC Egy fokozatú NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FQB020ADC-007-M modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
40V
Gyártó
TDK-Lambda
Áram
20 A
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 115°C