FQA020ADC-007-S
DigiKey raktári szám
285-3061-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQA020ADC-007-S
Leírás
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC EMC/EMI vonalszűrő 20 A AC Egy fokozatú NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FQA020ADC-007-S modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
40V
Gyártó
TDK-Lambda
Áram
20 A
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C