PAF500F24-28
DigiKey raktári szám
285-1481-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAF500F24-28
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 500W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 18A 18V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PAF500F24-28 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
500 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
90%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
Teljes tégla
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
18A