35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
DigiKey raktári szám
SC1463-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RAPC4BVN4
Leírás
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
EDA / CAD modellek
35RAPC4BVN4 modellek
Kategória
Belső kapcsoló(k)
Két kapcsoló
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Ház anyaga
sárgaréz
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Szabványos csatlakozási átmérő
Érintkező anyaga
rézötvözet
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)