35HDRABAU
35HDRABAU
35HDRABAU
DigiKey raktári szám
SC1813-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35HDRABAU
Leírás
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefondugó Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 66°C
Sorozat
Névleges feszültség
250VAC, 140VDC
Névleges áram (Amper)
4 A
Dugaszolási hossz / mélység
0,560" (14,20mm)
Ház anyaga
sárgaréz
Tényleges átmérő
0,138" (3,50mm)
Ház anyaga
sárgaréz
Érintkező anyaga
Belső kapcsoló(k)
Nem tartalmaz kapcsolót
Kábelátmérő
0,250" (6,35mm)