35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS
DigiKey raktári szám
SC1451-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35HDBAUS
Leírás
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefondugó Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 66°C
Csomagolás
Ömlesztve
Névleges feszültség
250VAC, 140VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
4 A
Csatlakozó típusa
Telefondugó
Dugaszolási hossz / mélység
0,560" (14,20mm)
Típus
apa
Érintkezőanyag bevonata
arany
Jelvezetékek
Sztereo (3 vezetékes, TRS)
Ház anyaga
sárgaréz
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház színe
arany, fekete
Tényleges átmérő
0,138" (3,50mm)
Mellékelt tartozék
3 db - 1 csatlakozó, 1 markolat, 1 szigetelőcső
Pozíciók/érintkezők száma
3 vezető, 3 érintkező
Ház anyaga
sárgaréz
Belső kapcsoló(k)
Nem tartalmaz kapcsolót
Érintkező anyaga
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,175" (4,44mm)