35HDRANAU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Switchcraft Inc.
Raktáron: 112
Adatlap
Switchcraft Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefondugó Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
35HDRANAU
DigiKey raktári szám
35HDRANAU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35HDRANAU
Leírás
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 66°C
Sorozat
Névleges feszültség
250VAC, 140VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Névleges áram (Amper)
4 A
Alkatrész státusza
Aktív
Dugaszolási hossz / mélység
0,510" (13,00mm)
Csatlakozó típusa
Telefondugó
Érintkezőanyag bevonata
arany
Típus
apa
Ház anyaga
sárgaréz
Jelvezetékek
Sztereo (3 vezetékes, TRS)
Ház színe
ezüst
Szabványos csatlakozási átmérő
Mellékelt tartozék
3 db - 1 csatlakozó, 1 markolat, 1 szigetelőcső
Tényleges átmérő
0,138" (3,50mm)
Ház anyaga
sárgaréz
Pozíciók/érintkezők száma
3 vezető, 3 érintkező
Érintkező anyaga
Belső kapcsoló(k)
Nem tartalmaz kapcsolót
Kábelátmérő
0,290" (7,37mm)