35HDRANN
35HDRANN
35HDRANN
DigiKey raktári szám
SC1454-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35HDRANN
Leírás
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefondugó Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Névleges feszültség
250VAC, 140VDC
Névleges áram (Amper)
4 A
Dugaszolási hossz / mélység
0,510" (13,00mm)
Érintkezőanyag bevonata
nikkel
Ház anyaga
sárgaréz
Ház színe
ezüst
Tényleges átmérő
0,138" (3,50mm)
Ház anyaga
sárgaréz
Érintkező anyaga
Belső kapcsoló(k)
Nem tartalmaz kapcsolót
Kábelátmérő
0,290" (7,37mm)