35RAPC2AV
35RAPC2AV
35RAPC2AV
DigiKey raktári szám
SC1457-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RAPC2AV
Leírás
CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat mono csatlakozó Forrszem(ek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35RAPC2AV modellek
Kategória
Belső kapcsoló(k)
Egy kapcsoló
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Sorozat
Végződtetés
Forrszem(ek)
Csomagolás
Ömlesztve
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Menetrögzítő folyadék
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat
Érintkezőanyag bevonata
ezüst
Típus
anya
Ház anyaga
sárgaréz
Jelvezetékek
mono
Ház színe
ezüst, fekete
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)