DCP3601CMR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
STMicroelectronics
Raktáron: 2 718
Adatlap
STMicroelectronics
Raktáron: 84
Adatlap
Raktáron: 612
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,85V 1 Kimenet 1A SOT-23-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DCP3601CMR
DigiKey raktári szám
497-DCP3601CMRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-DCP3601CMRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-DCP3601CMRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCP3601CMR
Leírás
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Részletes leírás
Kimeneti feszültség (max.)
36V
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
36V