DCP3601NMR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DCP3601NMR |
Leírás | 36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,85V 1 Kimenet 1A SOT-23-6 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kimeneti feszültség (min.) |
Gyrt. | Kimeneti feszültség (max.) 36V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kimeneti áram |
Alkatrész státusza Aktív | Kapcsolási frekvencia 1MHz |
Funkció Feszültségcsökkentő | Szinkrondetektor Igen |
Kimeneti polaritás Pozitív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 150°C (TJ) |
Bemeneti feszültség (min.) 3,3V | Alap típusszám |
Bemeneti feszültség (max.) 36V |