DCP3601NMR
DigiKey raktári szám
497-DCP3601NMRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-DCP3601NMRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-DCP3601NMRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCP3601NMR
Leírás
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,85V 1 Kimenet 1A SOT-23-6
Kimeneti feszültség (max.)
36V
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
36V