DCP3603BCMR
DigiKey raktári szám
497-DCP3603BCMRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-DCP3603BCMRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-DCP3603BCMRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCP3603BCMR
Leírás
36 V 3 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN C
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,85V 1 Kimenet 3A SOT-23-6
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti feszültség (max.)
36V
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3,3V