DCP3601CDMR
DigiKey raktári szám
497-DCP3601CDMRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-DCP3601CDMRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-DCP3601CDMRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCP3601CDMR
Leírás
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,85V 1 Kimenet 1A SOT-23-6
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
36V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Bemeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
36V