DS01-254-L-02BE nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Raktáron: 0
Adatlap
Knitter-Switch
Raktáron: 911
Adatlap
E-Switch
Raktáron: 579
KaiFeng Electronics
Raktáron: 1 300 000
CIT Relay and Switch
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DIP Switches 101
DS01-254-L-02BE
DigiKey raktári szám
2223-DS01-254-L-02BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS01-254-L-02BE
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DS01-254-L-02BE modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
Lemeztől mért magasság
0,264" (6,70mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Mosható
No
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,256" (6,50mm)