DS01-254-S-02BE nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KaiFeng Electronics
Raktáron: 1 300 000
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DIP Switches 101
DS01-254-S-02BE
DigiKey raktári szám
2223-DS01-254-S-02BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS01-254-S-02BE
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DS01-254-S-02BE modellek
Lemeztől mért magasság
0,264" (6,70mm)
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,256" (6,50mm)