LM2574-3.3YN
DigiKey raktári szám
576-3855-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2574-3.3YN
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8PDIP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 500mA 8-DIP (0,300", 7,62mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM2574-3.3YN modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Csőtár
Kapcsolási frekvencia
52kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
No
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
8-PDIP
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
40V