DS01C-254-L-04BE
DS01C-254-L-04BE
DIP Switches 101
DS01C-254-L-04BE
DigiKey raktári szám
2223-DS01C-254-L-04BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS01C-254-L-04BE
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 4 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DS01C-254-L-04BE modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Lemeztől mért magasság
0,264" (6,70mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Mosható
No
Pozíciók száma
4
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,456" (11,58mm)