KF1001-02P-R0-FS-ON-01B
KF1001-02P-R0-FS-ON-01B
KF1001-02P-R0-FS-ON-01B
DigiKey raktári szám
5912-KF1001-02P-R0-FS-ON-01B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KF1001-02P-R0-FS-ON-01B
Leírás
DIP SW, THT, 2POS, EXTRNDED
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
KaiFeng Electronics
Lemeztől mért magasság
0,258" (6,55mm)
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Áramkör
SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
2
Mosható
No
Névleges áram (Amper)
25mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges feszültség
24VDC
Ház anyaga
Termoplasztikus
Működtető elem típusa
Csúszka (standard)
Hossz
0,200" (5,08mm)