50YXF10MEFC5X11 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 92 209
Adatlap
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 4 104
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
50YXF10MEFC5X11
DigiKey raktári szám
1189-1852-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50YXF10MEFC5X11
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
50YXF10MEFC5X11 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
42 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
100 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Impedancia
1.5 Ohms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C