63ZLH10MEFC5X11 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
10 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 6000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
63ZLH10MEFC5X11
DigiKey raktári szám
63ZLH10MEFC5X11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
63ZLH10MEFC5X11
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
63ZLH10MEFC5X11 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
63 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
6000 óra / 105°C