50YXM10MEFC5X11 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rubycon
Raktáron: 21 116
Adatlap
Upgrade
Nichicon
Raktáron: 0
Adatlap
10 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
50YXM10MEFC5X11
DigiKey raktári szám
1189-1883-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50YXM10MEFC5X11
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
50YXM10MEFC5X11 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
37.8 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C