100YXJ10M5X11
DigiKey raktári szám
1189-2150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
100YXJ10M5X11
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 100 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
100YXJ10M5X11 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
100 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C